Hírek
2016. Június 20. 13:16, hétfő |
Helyi
Forrás: Utcazenészek Versenye Egerben 2016
Utcazenészek a zsűri szemével
A szakmai zsűri a járókelők véleményéhez járul hozzá azáltal, hogy külön-külön ők is szavaznak a produkciókra - hangzott el az egri Utcazenészek Versenyének ma délelőtti sajtótájékoztatóján.
Karácsony János, az LGT gitárosa, Nagy Zoltán, az Eszterházy Károly Főiskola docense, Gulyás László, a Farkas Ferenc Zeneiskola igazgatóhelyettese és Fehér Zsombor, a Kerekes Band frontembere alkotja a szakmai stábot.
A holnap estig tartó megmérettetésen az utca embere úgy nevezett lájk-érmékkel szavazhat. A fődíj 1 millió forint, ezen kívül győztest még két kategóriában avatnak, díjazva a legjobb együttes és a legjobb szóló-duó előadókat.
A rendezvény sztárvendége a Roy és Ádám trió, akik a program teljes időtartama alatt többször is fellépnek Eger utcáin, a zenélésből befolyt összeget pedig jótékony célra, a Round Table Hungary szervezetnek ajánlják fel.
Holnap délig zajlik még az InfoEger.hu Különdíj Nyereményjáték is, ahol a legtöbb szavazatot elérő zenekar 100 000 Ft értékű utazási utalványt nyer a Viva Travel jóvoltából.
Nyereményjáték az alábbi linken:
https://www.facebook.com/infoeger/photos/?tab=album&album_id=1788263708072793
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 14. 16:00, kedd | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék nehéz, de nem lehetetlen helyzetben
Kerkez Milos és Szoboszlai Dominik klubjának, a Liverpoolnak kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia hazai pályán a címvédő Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján ahhoz, hogy továbbjusson.
2026. Április 14. 15:00, kedd | Sport
Férfi kézilabda NB I - A Veszprém hat góllal megnyerte a Szeged elleni rangadót
A címvédő és listavezető Veszprém házigazdaként 30-24-re legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I hétfői rangadóján.

