Hírek
2015. Február 03. 15:03, kedd |
Helyi
Forrás: Rádió Eger
Tűz volt a Kertész úton

Füst áramlott ki az egyik kilencemeletes épületből Egerben, a Kertész úton kora délután
Az egri hivatásos tűzoltók két gépjárművel, egy vízszállítóval és egy magasból mentővel vonultak a tűzeset helyszínére, ezen túl a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is segítette a munkálatokat. A kilencemeletes épület legfelső szintjén az egyik lakásában égtek berendezési tárgyak, amelyet az egységek egy vízsugár segítségével fél óra alatt eloltottak. Ezen túl egy speciális ventilátor segítségével eltávolították az épületben felgyülemlett füstöt. Az épületet kiürítették, a beavatkozás idejére huszonegy embernek kellett ideiglenesen elhagynia az otthonát. A tűzeset során senki nem sérült meg. – tájékoztatott Antal Erika a megyei katasztrófavédelem szóvivője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Október 04. 09:24, szombat | Életmód
Budapest Maraton Fesztivál - Csúcsot dönt az idei verseny
Minden idők legnagyobb magyarországi szabadidősport-eseménye lesz a jövő hétvégén sorra kerülő 40. Spar Budapest Maraton Fesztivál - jelentette be Kocsis Árpád főszervező.