Hírek
2017. Október 16. 10:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tizenötmilliónyi csempészcigit találtak egy hamis rendszámú autóban

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát találtak egy hamis rendszámú autóban a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei Kocsordnál
- közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Magyar Norbert tájékoztatása szerint a német rendszámú autót a rendőrök akarták ellenőrizni, a sofőr azonban lekapcsolt fényszóróval elmenekült az igazoltatás elől.
Az autó vezetője Kocsord közelében hátrahagyta a járművet. A kiérkező pénzügyőrök 11 ezer 500 doboz dohányt találtak az autóban, amelynek korábban magyar rendszáma volt és már egy hónapja kivonták a forgalomból - ismertette a sajtóreferens.
A csempészáruval együtt a gépkocsit is lefoglalták és ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek orgazdaság, valamint egyedi azonosítójellel való visszaélés bűncselekmény gyanúja miatt a NAV pénzügyi nyomozóinál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót