Hírek
2013. Augusztus 07. 08:38, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Teljes útzár az M7-esen Letenye felé a köröshegyi völgyhídon

Baleset miatt teljesen lezárták az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalát a 122-es kilométernél a kőröshegyi völgyhídon szerdán. A forgalmat elterelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Méhes Dóra tájékoztatása szerint hajnalban egy kamion gumiabroncsának darabjai szóródtak szét az úttesten. Az út megtisztítására kiérkező útellenőr kocsijába hátulról belehajtott egy kamion, aminek következtében a gépkocsi előtt tartózkodó ellenőr súlyosan megsérült, a kocsija kigyulladt.
Az autópálya Letenye felé vezető oldalát teljesen lezárták. A teljes terelést várhatóan fél kilenckor feloldják, a szükségessé vált azonban az út javítása, ezért a völgyhíd egyik sávját hosszabb ideig lezárva tartják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.