Hírek
2013. Augusztus 21. 07:26, szerda |
Belföld
Forrás: technika.us
Szeptemberben jön a 128GB-os iPhone?
A legfrissebb hírek szerint a szeptember 10-én bemutatkozó új iPhone 5S modell nem kevesebb, mint 128GB-os belső memóriával fog rendelkezni.
A GSMarena.com új részleteket szivárogtatott ki a hamarosan bemutatkozó iPhone 5S okostelefonról. A weboldal a KGI elemzői csoport egyik vezető munkatársára hivatkozva állítja, hogy az Apple újdonsága 128GB belső memóriát fog kapni, így ez lesz a második olyan szerkezete a cégnek az iPad 4 után, amely ekkora kapacitással bír. További érdekesség, hogy az iPhone 5 várhatóan 1GB LPDDR3 RAM-ot és új A7-es chip-et ka. Utóbbihoz tartozik, hogy az ARMv8 architektúrán alapuló chip 20 százalékkal gazdaságosabb üzemeltetést tesz lehetővé, mint az előző A6-os. A kamera terén is fejlődés lesz megfigyelhető: F/2.0 objektívvel és duál LED vakuval szerelik fel, vagyis gyenge fényviszonyok között is kiváló minőségű képeket lehet majd készíteni.
Korábban azt is hírbe hozták, hogy az iPhone 5-ből a klasszikus fekete és fehér mellett arany színű is forgalomba kerül majd. Ha igaznak bizonyulnak a feltételezések, akkor a szeptember 10-én bemutatkozó 128GB-os újdonságot az amerikai mobilszolgáltatók - hűségnyilatkozat megkötése mellett - 499 dolláros (115 ezer forintos) áron fogják kínálni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

