Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2011. Augusztus 18. 07:33, csütörtök | Kék hírek
Forrás: HírTV

Rendőrök segítettek a megkínzott eben

Rendőrök segítettek a megkínzott eben

Rendőrök szabadították ki Hudinit, a négyéves uszkárt. A Tetovált Állatmentők Egyesületének tagjai tettek feljelentést állatkínzás miatt az állat gazdája, egy 45 éves budapesti nő ellen.

A nyomozóknak a szomszédok is megerősítették, hogy a nő nem megfelelő körülmények között, bezárva tartotta az ebet. Korábban egy józsefvárosi állatorvosi rendelőben meg is próbálta elaltattatni, az állatorvos azonban ezt megtagadta, mivel a kutya állapota nem indokolta. A kiszabadított ebet az állatmentők gondozzák tovább. (pr)

hírTV

Címkék: kínzás

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.