Hírek
2018. Január 13. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Rally: Norbiék a legjobb eredménnyel zártak

Nagy Norbi és Szilassy Arnold a 12. helyen végzett az idei Szilveszter Rallyen.
A csütörtöki embert próbáló időjárás sem ijesztette meg a párost. Norbi akkor azt mondta, hogy míg másokat nyomasztja az eső és a hideg, ő a Mitsubishiben és (a gyorsasági versenyeken) a SEAT-ban is szereti, amikor vízen megcsúszik alatta a versenyautó. Kicsit másképpen kell korrigálni, de ilyenkor visszajönnek a régi, gokartos emlékek.
A 30-as rajtszámmal induló páros az első nap végére fel is jött a 15. helyre.
Péntek reggel, már csak a hideg miatt nehezen melegedő gumik jelentettek kihívást a versenyzőknek. Norbi egyre jobban érezte az autót és a pályát, ami időben is megmutatkozott. A nap végére feljöttek a 12. helyre, míg a nem rali licenccel induló párosok között a legjobb helyen végeztek.
Partnereink:
HE-DO Kft., KRPT Medical Kft., Periódus Kft.,
KARTOMA S.R.O., FIREDETEC Kft., Kynetic Energy Kft., in DESIGN, SD DYNAMIC Kft., play.tinyarchers.com, DRX Sport.
B.Ú.É.K!
#8NorbiNagy
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 03. 08:10, szombat | Sport
Premier League - Kerkez bekerült a szezon csapatába a szurkolóknál
Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült a szezon csapatába az angol labdarúgó-bajnokságban a szurkolók szavazatai alapján.
2025. Május 03. 08:04, szombat | Sport
Miami Nagydíj - A rekordot döntő Antonelli rajtol az élről a sprintfutamon
Meglepetésre a 18 éves Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz pilótája nyerte a Forma-1-es Miami Nagydíj pénteken rendezett sprintkvalifikációját, így a szombati rövid távú futamot ő kezdi majd az élről.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 01. 22:27, csütörtök | Sport
Kronome Ákos: Egy teljesen gondmentes versenyt zártunk, és a dobogó is megvolt.
Élménybeszámoló Ákostól a pilótától, a Diósgyőr Rally után, amit a P12-es kategóriában meg is nyertek!