Hírek
2021. November 07. 17:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Padláson próbált meg elbújni a rendőrök elől
Több bűncselekmény miatt is keresték a férfit.
Szombaton 20 óra 50 perckor egy mosonmagyaróvári ingatlan padlásán bukkantak rá a rendőrök arra a 27 éves férfire, aki ellen a Mosonmagyaróvári Járásbíróság, a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság és a Győri Járásbíróság is elfogatóparancsot adott ki kábítószer birtoklása vétség és más bűncselekmények elkövetése miatt, valamint jogerős szabadságvesztésének végrehajtása érdekében – közölte a rendőrség.
Az elfogott férfit a rendőrök a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe állították elő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.

