Hírek
2011. Július 19. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Nyolc forinttal drágábban tankolunk szerdától
Nyolc forinttal drágul a benzin és a gázolaj átlagos ára szerdától a hazai töltőállomásokon – erősítették meg piaci forrásokból a holtankoljak.hu értesülését.
A legmagasabb benzinár ismét elérheti a 400 forintos árat, míg gázolajat 396 forintért tankolhatunk legdrágábban. A töltőállomásokon továbbra is akár 30 forintos árkülönbség is lehetséges az ország legolcsóbb és legdrágább töltőállomása között.
Tavaly ilyenkor 340 forint volt a benzin, és 322 forint a gázolaj átlagára.
A bioetanol (E85) átlagára várhatóan 283 forint, míg az autógáz (LPG) átlagára 217 forint lesz szerdától – értesíttette a vásárlókat a holtankoljak.hu
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

