Hírek
2017. Június 21. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó:police.hu
Négy embercsempészt fogtak el az 55-ös úton - VIDEÓVAL
Négy embercsempészt fogtak el a rendőrök az 55-ös úton Mórahalom közelében kedden hajnalban, néhány órával később egy pakisztáni férfi kamionban megbújva próbált a határon átjutni Röszkénél
- tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Szabó Szilvia közölte, a járőrök hajnali fél 4 körül, az 55-ös számú főút 18-as kilométerszelvényében két magyar gépkocsit tartóztattak fel. Az személyautókban két-két magyar férfi, valamint az egyik járműben három, a másikban öt, magát pakisztáni állampolgárnak valló utas ült, akik illegálisan léptek Magyarország területére.
A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az országba illegálisan érkező férfiakat visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz - tudatta a százados.
A négy magyar állampolgárt őrizetbe vették, ellenük embercsempészés bűntettének gyanúja miatt indult eljárás.
Néhány órával később egy pakisztáni férfi egy kamionban megbújva próbált a határon átjutni. A röszkei autópálya-határátkelőhelyen a belépő járműveket ellenőrző rendőrök megtalálták, és visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.

