Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2021. Július 22. 09:10, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Meghalt egy beteg, 71-gyel nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt egy beteg, 71-gyel nőtt a fertőzöttek száma

Egy beteg meghalt és újabb 71 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtökön,

kiemelve: eddig 5 583 815 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 344 123-an már a második adag vakcinát is megkapták.

A kormányzati portálon azt írták: 809 016-ra nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 020, és 744 714 ember tekinthető gyógyultnak.

Kórházban 62 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 10-en vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 34 282-re csökkent.

Hatósági házi karanténban 1384-en vannak, a mintavételek száma 6 274 804.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.