Hírek
2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár
Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó
Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.
A görög sajtó számolt be arról, hogy két turistát, egy apát és lányát elsodorta az áramlat Epanominál, írja a Telex. Hozzáteszik: a közösségi médiában keringő videókból hallható, hogy a turisták magyarok. Mint kiderült, két vitorlás sportoló vette észre először őket. Az apa és lánya ezután meg tudott kapaszkodni a sportoló deszkájában addig, amíg nem érkezett meg a hatóságok segítsége. A görög sajtó szerint a turistákat az erős szél sodorta be a vízbe a partról.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:28, péntek | Bulvár
Music Hungary-díjat kapott a Margaret Island
2025. November 19. 07:31, szerda | Bulvár
Csütörtökön kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm
Csütörtöktől kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című háborús akciófilm, amelynek werkfilmje szerdán 21 órakor debütál a közmédia Duna csatornáján.
2025. November 18. 07:24, kedd | Bulvár
Lajos Tamás: magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával
Magyar film még nem készült ilyen volumenű számítógépes utómunkával - mondta Lajos Tamás producer a Sárkányok Kabul felett című magyar film hétfői sajtónapján.

