Hírek
2012. Január 15. 14:51, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magyar győzelmek Antwerpenben
Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi viadal szombati versenynapján: nyert Cseh László, Gyurta Dániel és a Kőbánya SC 4x100 méteres férfi vegyesváltója.
A viadal honlapjának tanúsága szerint Cseh (2:01.68 p) 200 m vegyesen utasította maga mögé a teljes mezőnyt nagy fölénnyel, s „utcahosszal” diadalmaskodott Gyurta (2:11.79) is 200 m mellen, mint ahogy nem férhetett kétség a Bernek Péter, Kozma Dominik, Pulai Bence és Cseh alkotta négyes (3:46.42) sikeréhez sem.
A győzelmek mellett több dobogós helyet is szereztek a magyarok: a számhalmozó Cseh a második lett pillangóúszásban 50 (24.20 mp) és 200 méteren (1:58.37) egyaránt. Az ifjúsági olimpiai bajnok Bernek (56.06) szintén ezüstéremmel gazdagodott a 100 m hát döntője után.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.
2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport
Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek
Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.
2025. November 18. 07:23, kedd | Sport
Magyar-ír - Szoboszlai: egy vb-vel tartozunk nektek és magunknak!
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.

