Hírek
2011. Július 18. 14:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Állásinterjúk szórólapterjesztőknek
Vadászniuk kell a diákoknak az állásokat nyáron, ilyenkor ugyanis rengeteg fiatal szeretne egy kis pénzt keresni, diákmunka azonban kevés van – írja a Magyar Nemzet.
A cégek így válogathatnak közöttük, még a szórólaposztókat is többkörös állásinterjú alapján választják ki. A fiatalok általában 500-600 forintot keresnek óránként, magasabb bérhez román-, szlováknyelv-tudás vagy magas fokú informatikai ismeretek kellenek. (da)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.

