Hírek
2020. Február 27. 06:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: infováros
Lecsapott egy drogdíler családra a rendőrség - VIDEÓ

Többeknek adott el a gyanú szerint új pszichoaktív szereket és marihuánát a két férfi és a nő Békés megyében, ezért a rendőrség őrizetbe vette őket kedden Lőkösházán.
Kábítószerrel és új pszichoaktív anyaggal kereskedő családot fogtak el a rendőrök kedden Lőkösházán. Egy férfi, a fia és a fiatalabbik férfi felesége a gyanú szerint az elmúlt években többeknek adott el új pszichoaktív anyagot és marihuánát – közölte a rendőrség oldalán.
Kifejtve, hogy éppen a rendőri intézkedés előtt távozott tőlük egy medgyesegyházi nő, akinél a nyomozók növényi törmeléket, valószínűleg marihuánát találtak.
A család házában, a hűtőszekrényben, egy kis műanyag dobozban fehér por, egy edényben pedig kábítószer gyanúját keltő növényi törmelék volt. Ezeket a nőnél talált anyaggal együtt a rendőrség lefoglalta és szakértő vizsgáltja meg.
A két lőkösházi férfit és a nőt a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya kedden kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.