Hírek
2019. Augusztus 08. 11:39, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/MTI/Vajda János
Két hónapos csecsemő is meghalt a 37-es úton
Meghalt egy lengyel férfi és két hónapos csecsemő a 37-es úton Szerencs közelében csütörtök reggel, amikor autójuk kamionnal ütközött össze.
Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel közölte: a személykocsiban utazott a férfi felesége is, aki súlyos sérüléseket szenvedett.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességben lezárták, a forgalmat Mezőzombor felé terelik - írta a police.hu.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.

