Városlista
2026. március 21, szombat - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2016. Október 19. 14:20, szerda | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Kényszerleszállást hajtott végre Budapesten a Fenerbahce focistáit szállító gép

Kényszerleszállást hajtott végre Budapesten a Fenerbahce focistáit szállító gép

Kényszerleszállást hajtott végre szerdán a budapesti Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren a Fenerbahce labdarúgócsapatát Manchesterbe szállító repülőgép - adta hírül az AP amerikai hírügynökség.

A pilóták azt követően döntöttek a kényszerleszállás mellett, hogy repedéseket észleltek a repülőgép szélvédőjén.

A török média beszámolója szerint a magángép Isztambulból szállította Angliába a török focicsapatot és a kísérőket - közölte az AP.

Hardy Mihály Budapest Airport szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy egy Embraer ERJ 195-200 LR típusú gép végzett kényszerleszállást a repülőtéren. A landolás minden komplikáció nélkül ment végbe, azt követően, hogy a repedéseket észlelték a pilóták. Ilyenkor ez a szokásos eljárás - tette hozzá.

Az utasok a reptér 2B termináljában várakoznak arra, hogy egy mentesítő gép továbbszállítsa őket Manchesterbe - közölte Hardy Mihály.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld

NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését

Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.

2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre

Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.

2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!

"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt