Hírek
2012. Augusztus 22. 09:21, szerda |
Sport
Forrás: MTI
Káté Gyula befejezte pályafutását
Visszavonult Káté Gyula, többszörös világbajnoki és Európa-bajnoki érmes ökölvívó.
Az Unió-Kispest öklözője a Nemzeti Sport szerdai számának nyilatkozva elmondta: 30 éves, így arról már lekésett, hogy profinak álljon, az amatőrök között pedig szerinte nincs értelme a folytatásnak. A jövőben edzősködni szeretne.
A 64 kilós Káté a londoni ötkarikás játékokon a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését, s a vereség után akkor annyit mondott: olimpián nem indul többé.
Káté Gyula vb-ken kétszer nyert bronzérmet - 2003-ban és 2009-ben -, míg az Eb-ken két második (2008, 2010) és két harmadik (2004, 2006) helyet szerzett. Olimpián háromszor indult, de 2004-ben és 2008-ban is már a nyitókörben kiesett, míg most, Londonban, egy győztes meccsel búcsúzott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

