Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2012. December 19. 15:55, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

Jobbik: gyűlöletkampány helyett tisztességes politikai versenyre van szükség

A Jobbik felszólítja az MSZP-t, hogy az "Izraelből importált gyűlöletkampány" helyett szakmai párbeszédet és tisztességes politikai versenyt folytasson a jövőben, mert az országnak erre van szüksége - jelentette ki szerdai budapesti sajtótájékoztatóján Volner János.

Az ellenzéki párt alelnöke úgy fogalmazott, hogy az MSZP "visszahozta Izraelből a mocskolódó kampányok hírhedt szakemberét, Ron Werbert, hogy ismét gyűlölethullám jellemezze a választási kampányt".
Hangsúlyozta: Ron Werber foglalkoztatása korábban olyan "hazaárulással felérő" politikai megnyilatkozásokhoz vezetett, mint például amikor Kovács László azzal próbált a határon túli magyarok ellen "uszítani", hogy 23 millió román munkavállaló magyar munkaerőpiacra "özönlését vizionálta".
A Jobbik szerint az ilyen kijelentések vezettek a kampány eldurvulásához, és ezek hajszolták bele a szocialistákat azokba a túlzó választási ígéretekbe, amelyek a 8 éves kormányzásuk alatt katasztrofálisan eladósították Magyarországot.

Címkék: Pártok-Jobbik

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld

Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás

Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.