Hírek
2020. Január 25. 13:20, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Ismét többfelé kifogásolt a levegőminőség
Ismét kifogásolt a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt több nagyvárosban.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ szombaton a Facebook-oldalán azt írta: kifogásolt a levegő minősége tizenhárom városban. Ezek Budapest, Dunaújváros, Kazincbarcika, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs, Sajószentpéter, Százhalombatta, Szeged, Tököl, Vác és Várpalota.
Kifogásolt levegőminőség esetén a gyerekek, az idősek, a várandós kismamák és a krónikus betegségben szenvedők légúti tüneteket tapasztalhatnak, így számukra nem javasolják a kültéri fizikai tevékenységek végzését vagy a forgalmasabb utak mentén történő sétát.
A meteorológia előrejelzés alapján a következő napokban várható csapadék javíthat a levegő minőségén - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben

