Hírek
2017. Január 04. 10:37, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Havazás miatt elakadt kamionok nehezítik a közlekedést Nógrádban

A havazás miatt félpályán elakadt kamionok állnak Nógrád megyében a 2-es úton.
A jelenlegi adatok szerint szerda 9 óra körül a 2-es számú főút 47-es kilométerszelvényétől Katalinpuszta, Szendehely útszakaszon a rétsági körforgalomig több kamion akadt el a havazás miatt csúszóssá vált úttesten. Az úttest síkosság mentesítése megkezdődött, a forgalom jelenleg egy sávon rendőri forgalomirányítás mellett halad.
A rendőrség kéri, hogy az arra közlekedők fokozottan figyeljenek és sebességüket az út- és látásviszonyoknak megfelelően válasszák meg!
Fotó: MTI illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld
Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen
Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.
2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld
Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén
Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.