Hírek
2011. Augusztus 10. 14:45, szerda |
Sport
Forrás: HírTV
Három potenciális jelöltjük van a szövetségi kapitányi posztra
Legkésőbb szeptember közepére lehet új szövetségi kapitánya női kézilabda-válogatottunknak.
Vetési Iván, a szövetség elnöke, azt mondta, olyan személyt keresnek a feladatra, aki alkalmas rá, és nincs máshol szerződése.
A sportvezető szerint három potenciális jelöltjük van: Hajdu János, Kovács Péter, illetve Erik Böhn, aki korábban a Larvik klubcsapatának vezetőedzője volt. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:04, szombat | Sport
Premier League - Szoboszlai harmadszor a hónap legjobbja Liverpoolban
Szoboszlai Dominik lett november legjobb játékosa az angol labdarúgó-bajnokságban címvédő Liverpoolnál.
2025. December 20. 09:47, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Győzött Miskolcon és élre állt az FTC
A címvédő Ferencváros 1-0-ra győzött a Diósgyőr otthonában a labdarúgó NB I 18. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 18. 07:34, csütörtök | Sport
Labdarúgó NB I - Az FTC szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel
A Fizz Ligában címvédő és jelenleg második helyezett Ferencváros szerdán szerződést hosszabbított a labdarúgócsapat vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.

