Hírek
2017. Szeptember 08. 14:03, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Halálra késelte volt barátnőjét egy nagykanizsai férfi
Perceken belül a helyszín közelében elfogták azt a nagykanizsai férfit, aki a gyanú szerint megkéselte volt barátnőjét, aki belehalt a sérüléseibe.
Csütörtökön 11 óra 23 perckor érkezett bejelentés a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába arról, hogy Nagykanizsán, a Csány László utcában megszúrtak egy nőt, aki a földön fekszik.
A kiérkező rendőrök a helyszín közelében észlelték a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható N. Tibor 39 éves helyi lakost, aki menekülni kezdett, közben pedig egy késsel megsebesítette önmagát. A járőrök a férfit percek alatt elfogták és intézkedtek orvosi ellátásáról.
A megalapozott gyanú szerint a férfi, előzetes szóváltást követően egy késsel többször megszúrta és megvágta korábbi barátnőjét, aki a helyszínen életét vesztette.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vétele mellett - indított eljárást a 39 éves nagykanizsai férfi ellen. A nyomozók kezdeményezték a gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 17:00, szombat | Belföld
Kármán András: fontos, hogy az Európai Beruházási Bank sokkal aktívabb legyen Magyarországon
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings
Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.

