Hírek
2018. Február 07. 19:31, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Halálra gázolt egy gyalogost egy busz Kecskeméten
Halálra gázolt egy 23 éves nőt egy autóbusz Kecskeméten kora este - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Az autóbusz a Piaristák terén ütötte el a nőt, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. Azt még vizsgálják, hogy pontosan hol történt az ütközés.
A rendőrség a helyszínelés idejére az utat teljes szélességében lezárta, kerülni a Jókai utca felé lehet - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

