Hírek
2017. Szeptember 01. 17:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Rákospalota és Dunakeszi között
Halálra gázolt egy embert a Nyugatiból Vácra tartó személyvonat péntek délután. A Budapest-Vác-Szob vasútvonalon, Rákospalota-Újpest és Dunakeszi között csak az egyik vágányon közlekednek a vonatok a helyszínelés miatt
- tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t. Kavalecz Imre elmondta: 30-40 perces késésekre kell számítaniuk az arra utazóknak az esti órákig.
Ezen a vonalon kora délutánra javították meg a Göd és Vác közötti szakaszon leszakadt felsővezetéket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.

