Hírek
2017. Február 15. 09:19, szerda |
Belföld
Forrás: Infovárosok/katasztrófavédelem
Halálos tömegbaleset történt Csanádpalotánál
Több jármű ütközött az M43-as autópályán Csanádpalotánál a Románia felé vezető oldal 56-os kilométerénél. Információk szerint négyen meghaltak.
Összeütközött több jármű az M43-as autópályán Csanádpalota térségében, a Románia felé vezető pályaoldal 56-os kilométerénél – jelentette a Katasztrófavédelem szerdán reggel. A baleset a határátkelő előtt mintegy egy kilométerrel történt.
Az elsődleges információk szerint halálos áldozatai is vannak a balesetnek, továbbá többen súlyos sérülést szenvedtek.
A legfrisebb információk szerint nNégy ember meghalt és tizenegyen megsérültek, amikor hét jármű ütközött.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Szabó Szilvia közölte, a baleset 7.30 körül történt az M43-as autópályán a határtól 1 kilométerre. Az elsődleges adatok szerint két román kamion, két kisteherautó, egy román busz és két bolgár kisteherautó ütközött össze. A balesetben négyen meghaltak, tizenegyen megsérültek.
Az érintett útszakaszon teljes az útlezárás, a rendőrség az autópálya forgalmát Csanádpalotánál letereli - tudatta a százados.
A magyar hatóságok felvették a kapcsolatot a román és bolgár konzulátusokkal.
A szóvivő közölte, a pályán rendkívüli köd van, a rendőrség kéri a járművezetőket, ennek megfelelően közlekedjenek.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

