Hírek
2019. Május 26. 18:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Halállal végződött a temetői gázolás
Temetőben gázolt el egy idős asszonyt egy férfi, a rendőrség vádemelést javasol ellene, miután az asszony belehalt sérüléseibe - közölte a rendőrség honlapján vasárnap a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 42 éves csurgói férfi tavaly októberben Nagykanizsán, a Tripammer Gyula utcában lévő temetőben tolatott teherautóval, és elütötte a mögötte gyalogló idős nőt. A baleset következtében a sérült januárban a kórházban meghalt.
A nagykanizsai rendőrök a sofőr ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást, amelyet vádemelési javaslattal zártak le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni

