Hírek
2021. Május 15. 18:08, szombat |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Győrfi Pál családjával a Cserkeszőlői Fürdőben járt – VIDEÓ+FOTÓK

Az első szabadabb hétvégét a Győrfi család Cserkeszőlőn töltötte a Cserkeszőlői Fürdő és Gyógyászati Központban.
Varga Attila, polgármester úr meghívására még a nagy vendégroham előtt tesztelhették le a komplexumot, ahol egy mozgalmas hétvégét töltöttek.
„Érkezésünkkor lelkesen bemutattuk a védettségi igazolványunkat, hiszen ez most feltétele annak, hogy szállodába vagy fürdő léphessünk – kezdi az Országos Mentőszolgálat szóvivője – szállásunk egy tündéri kis faház volt, amit a gyerekeim rögtön megszerettek. A házikó elfoglalása után kíváncsian vettük az irányt a gyógyászati részleg felé.”
Pali vállalkozott arra, hogy -200 fokra lehűtött krioszaunába tegye próbára a szervezetét, Adrienn pedig a galvánkádat próbálta ki masszázs után.
„Még sosem voltam ennyire hidegben, nagyon érdekes élmény volt – folytatja Pali – alig egy percet álltam ebben a kabinban és éreztem, ahogy a szervezetem reagál rá, utána a tangentor már igazi felüdülés volt” - mosolyog.
A Győrfi gyermekek nagy örömére 19 medence áll rendelkezésre a Cserkeszőlői Fürdőben, melyek közül először a külső majd a belső családi medencékben csobbantak szüleikkel.
„Mindez, amit mi most egy hétvégébe sűrítettünk, akár több hetes programot is jelenthet annak, aki idelátogat. Mi is megfogadtuk, hogy visszatérünk, hiszen a fürdő és gyógyászati központ egy olyan településen, Cserkeszőlőn van, ami maga is rengeteg látnivalót, érdekességet tartogat.” – összegez Győrfi Pál.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:49, csütörtök | Bulvár
KIM: 80 millió forintos támogatásból alkotóházként újul meg Gobbi Hilda villája
A Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) döntése alapján 80 millió forintos támogatásban részesül a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány, hogy felújítsák Gobbi Hilda egykori visegrádi villáját.
2025. Február 05. 07:42, szerda | Bulvár
Méhkasnak álcáztak egy illegálisan épült apartmant Isztriában
Tulajdonosa méhkasnak álcázta illegálisan épült apartmanját az isztriai Umagban; Vigyázz, méhek! veszélyre figyelmeztető táblát tett ki, mindezt azzal a céllal, hogy elriassza a potenciális látogatókat vagy ellenőröket
2025. Február 04. 07:41, kedd | Bulvár
Negyven évbe tellett megfejteni egy kétezer éves szöveget Izraelben
Negyven évvel felfedezése után megfejtettek egy kétezer éves szöveget Izraelben új fényképészeti technológia és a mesterséges intelligencia segítségével.
2025. Február 02. 08:34, vasárnap | Bulvár
Franciaország állami intézetet hozott létre a mesterséges intelligencia ellenőrzésére
Franciaország létrehozta a mesterséges intelligencia felügyeletével foglalkozó állami intézetet, amelynek feladata az új technológiában rejlő lehetséges kockázatok előrejelzése - jelentette be a kormány.