Hírek
2013. Július 03. 07:36, szerda |
Belföld
Forrás: technika.us
GooPhone X1 - brutál olcsó négymagos Kínából
Időről időre felbukkannak olyan olcsó, ám jó teljesítményű okostelefonok, melyek attól függetlenül, hogy Kínában készülnek, a világ minden táján felkeltik az érdeklődést.
Tökéletes példa erre az új, négymagos GooPhone X1. Térjünk rögtön a lényegre: az új GooPhone X1 okostelefon négymagos, MediaTek MT6589 processzora 1.2GHz-en ketyeg, de az 512MB RAM és a 4GB belső memória is a specifikáció részét képezi. Csakúgy, mint az Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer, a dupla SIM kártya támogatás, a 2 megapixeles hátlapi és az 1.3 megapixeles előlapi kamera. A készülék 4.7 colos érintőkijelzője 480 x 854 pixel felbontásra képes, az akkumulátor teljesítménye pedig 1.800 mAh. A GooPhone X1 okostelefont Kínában 499 jüanért, vagyis kevesebb, mint 20 ezer forintért lehet megvásárolni. Hála azonban az internet csodájának, már a magyar és külföldi aukciós oldalakon is feltűnt a készülék, így nincs akadálya annak, hogy idehaza is GooPhone tulajdonosokká válhassunk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.

