Hírek
2019. Október 09. 12:25, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: MTI/Kiss Dániel
Gázrobbanás történt Szekszárdon, tűzoltók mentették ki a lakókat
Gázrobbanás volt szerda délelőtt Szekszárdon, egy társasházban, az épületből több embert tűzoltók hoztak ki, a helyszínre mentők is érkeztek.
A robbanás a Hermann Ottó utcában, egy többszintes épület második emeleti lakásában történt, a ház több lakása lakhatatlanná vált - mondta Boros Brigitta Tolna megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-nek.
A mentésben több mint húsz tűzoltó vesz, az esetleges sérültek felkutatása folyamatban van - tette hozzá. A lakhatatlanná vált lakások miatt mintegy száz ember elhelyezésére lesz szükség - tett hozzá.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.

