Hírek
2020. Augusztus 02. 08:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Felfegyverkezve, csoportosan raboltak Nyíregyházán - VIDEÓVAL
A gyanúsítottak őrizetben.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság felfegyverkezve, csoportosan elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást Á. Zs. 19 éves nyíregyházi lakos, valamint egy 16 és két 14 éves nyíregyházi társa ellen. A nyomás adatai szerint a négyfős társaság tagjai 2020. augusztus 1-jén éjjel Nyíregyházán megtámadtak egy egyedül, gyalog közlekedő férfit – közölte a rendőrség.
Az áldozatukat mindannyian ütötték-rúgták, verték puszta kézzel és egy kerítésléccel. A társaság egyetlen nő tagja eközben a férfitól elvett egy mobiltelefont, egy tabletet, valamint több tízezer forint készpénzt. A rendőrség a bejelentést követően haladéktalanul megkezdte az ismeretlen elkövetők beazonosítását, felkutatását, és néhány órán belül lakhelyeiken elfogták őket. A nyomozók az elkövetőket gyanúsítottként kihallgatták, és őrizetbe vették. Az erőszakkal megszerzett műszaki cikkeket a rendőrök az egyik gyanúsított lakóhelyén elrejtve megtalálták és lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.

