Hírek
2022. Május 07. 09:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Varga György
Felborult vontatójában meghalt egy kamionsofőr Nagykanizsán
Meghalt egy nyerges vontató sofőrje, miután teherautója egy körforgalomban felborult szombat reggel Nagykanizsán - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A nyerges vontató egyelőre tisztázatlan körülmények között belecsúszott a 61-es főút 190-es kilométerszelvényénél lévő körforgalomba, ahol az oldalára borult.
A Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján azt közölte: a járműbe szorult sofőrt a tűzoltók emelték ki.
A rendőrség tájékoztatása szerint a balesetben a sofőr olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
2026. Május 15. 07:52, péntek | Belföld
Orbán Anita az orosz nagykövetnek: elfogadhatatlan, hogy a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják
Orbán Anita külügyminiszter Oroszország budapesti nagykövetének azt mondta, Magyarország számára teljességgel elfogadhatatlan, hogy most már a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják.

