Városlista
2026. június 7, vasárnap - Róbert

Hírek

2011. Október 19. 14:41, szerda | Sport
Forrás: MTI

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Ezüstérmes lett Krajcsák Márk

Krajcsák Márk ezüstérmes lett az ottawai Goodlife Open 2011 elnevezésű fallabdaversenyen.

A Nemzeti Sportszövetség Sajtószolgálatának keddi tájékoztatása szerint a kétszeres Világjátékok-résztvevő játékos a döntőben már 2-0-ra is vezetett az ausztrál Zac Alexander ellen, de végül 3-2-re kikapott.

Krajcsák Márk a következő hetekben több nemzetközi versenyen is ütőt ragad, jövő héten például Spanyolországban indul. (da)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport

Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál

Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.

2026. Június 07. 08:45, vasárnap | Sport

Női kézilabda BL - A Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr

A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.

2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport

Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.

2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport

Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban

Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.