Hírek
2017. Szeptember 29. 07:27, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Emelkedett a gázolaj ára
Emelte bruttó 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt., a 95-ös benzin ára nem változott.
A benzin átlagára 349 forint maradt, a gázolaj átlagára 359 forintra nőtt.
Az üzemanyag ára legutóbb szerdán változott, a 95-ös benzin átlagára bruttó 2 forinttal, 349 forintra csökkent, a gázolaj ára 3 forinttal, 356 forintra nőtt.
Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.
A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld
Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak
Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.

