Hírek
2017. Február 19. 17:00, vasárnap | Helyi
Elismerés polgárőröknek
Tárgyjutalmat kapott több Heves megyei polgárőr.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője, Czinege László r. dandártábornok, rendőrségi főtanácsos 2017. február 17-én a kiemelkedő polgárőr tevékenysége elismeréséért, a rendőri munka segítéséért tárgyjutalmat adományozott Trombitás Imrének és Vályi-Nagy Lajosnak, a Noszvaji valamint Szalai Zoltánnak és Harkó Ottónak, a Karácsondi Polgárőr Egyesület tagjainak.
A polgárőrök ünnepélyes keretek között Budapesten a Készenléti Rendőrség épületében vehették át az elismeréseket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

