Hírek
2019. Október 01. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elgurult autó gázolt halálra egy nőt Salgótarjánban
Elgurult autó gázolt halálra egy nőt hétfőn Salgótarjánban; a baleset a Karancs úton történt - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Nágel Tamás elmondta: eddig tisztázatlan körülmények között, nem megfelelő rögzítése miatt, vezető nélkül, elindult egy parkoló személygépkocsi.
Egy nő testi erejével próbálta megállítani az autót, azonban a jármű elütötte; a nő a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi

