Hírek
2020. November 06. 11:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták egy 2011-es gyilkosság gyanúsítottját
Elfogott a rendőrség egy férfit, aki a gyanú szerint megölt egy idős asszonyt Borsodban 2011 januárjában - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) pénteken.
A rendőrség honlapján azt írták, hogy a 33 éves férfi éjszaka betört egy kistelepülés családi házba, és olyan súlyosan bántalmazta az ott lakó asszonyt, hogy a helyszínen meghalt. A férfi ezután átkutatta a házat, és készpénzt, valamint néhány üveg italt tulajdonított el.
A nyomozók az idén újraindított eljárás során jutottak el a gyanúsítotthoz, akit kedden Kőszegen fogtak el.
A férfi ellen a KR NNI nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást. A bíróság elrendelte a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

