Hírek
2015. Február 16. 20:26, hétfő |
Helyi
Forrás: Rádió Eger
Elfogták a trafik rablót

Felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség K. Lászlóné 40 éves egri lakos ellen.
A nő tegnap reggel bement egy egri Nemzeti Dohányboltba, majd a nála lévő fegyverrel vagy annak utánzatával az ott tartózkodó alkalmazottat megfenyegette és a bevétel átadására szólította fel. Az értékszerzést követően elmenekült a helyszínről. Hozzátette: a nyomozók a bevezetett azonnalos intézkedéseknek köszönhetően hat óra alatt azonosították a feltételezett elkövetőt. A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható K. Lászlóné 40 éves helyi lakos gyanúsítotti kihallgatásán beismerő vallomást tett és megbánta tettét. A nyomozók a 40 éves nőnél tartott házkutatáskor nagyobb mennyiségű készpénzt, valamint az elkövetéskor viselt ruházatot foglalták le. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya K. Lászlóné ellen – őrizetbe vétele mellett - felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, továbbá kezdeményezték előzetes letartóztatásának elrendelését.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.