Hírek
2017. Május 23. 18:16, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elárasztott egy óvodát a víz Péterin
Elárasztott egy óvodát a lezúduló esővíz kedd délután a Pest megyei Péterin - közölte Csámpai Attila, a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
A szóvivő szerint az eső először a Petőfi Sándor utcában lévő óvoda udvarát áztatta el, majd a víz befolyt az épületbe.
A gyermekekért érkező szülők nem tudtak bejutni az épületbe, ezért hívták a tűzoltókat.
Jelenleg a szakemberek az ablakon keresztül mentik az óvodában rekedt gyermekeket, a szivattyúzást csak ezt követően tudják megkezdeni, addig homokzsákokkal vették körbe az épületet - fűzte hozzá.
Elmondta azt is, Péterin több házat és utcát is elárasztott a víz
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan

