Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2022. Május 30. 17:05, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egymilliárd forint értékű hamisított luxusterméket találtak egy bolgár kamionban

Egymilliárd forint értékű hamisított luxusterméket találtak egy bolgár kamionban

Az M5-ös autópálya hetényegyházi pihenőhelyén ellenőrzött bolgár kamionban neves márkák nagy mennyiségű hamisított parfümjeire és ruházati termékeire bukkantak a pénzügyőrök, több mint egymilliárd forint értékben

- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.

A raktérben több mint ötezer különféle márkajelzésű és kiszerelésű parfümöt és több mint nyolcezer ruházati terméket, cipőt és táskát találtak.

Fuvarlevele szerint a jármű Bulgáriából hattonnányi legális árut szállított Németországba, de a raktér tételes átvizsgálásakor előkerültek a hamis termékek is - közölték.

A több mint egymilliárd forint értékű árut lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt büntetőeljárást indítottak - olvasható a NAV közleményében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld

Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog

Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.