Hírek
2013. Július 15. 16:23, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Devizapiac - Szerény forinterősödés volt hétfőn

Hétfőn szerény mértékben, de erősödött a forint a péntek estivel gyakorlatilag megegyező kora reggeli árfolyamokhoz képest.
Az euró jegyzése délután négy órára a kora reggeli 291,86 forintról 291,67 forintra csökkent. Napközben a jegyzés 291,07 és 292,35 forint között alakult.
A dollár árfolyama alig változott, a kora reggeli 223,47 forint után délután 223,51 forinton jegyezték.
A svájci frank árfolyama 236,15-ről 235,33 forintra, a japán jen jegyzése pedig 2,2510 forintról 2,2380 forintra csökkent délután négy órára.
A hétfő délutáni 1,3050 dolláros euróárfolyam gyakorlatilag megegyezik a péntek estivel.
A régiós devizák árfolyama vegyesen alakult hétfőn: a lengyel zloty 0,27, a román lej pedig 0,07 százalékkal erősödött az euróval szemben, míg a cseh korona 0,06 százalékkal gyengült. Az euró jegyzése délután 4,2861 zloty, 4,4268 lej és 26,0001 cseh korona árfolyamon állt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.