Hírek
2022. Február 02. 09:42, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Balesetet okozott egy embercsempész Tatán, többen megsérültek
Balesetet okozott egy embercsempész szerda reggel Tatán, három illegális bevándorló megsérült - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A sofőr az M1-es autópályán nem állt meg a rendőri jelzésre, lehajtott a sztrádáról, és Tata belterületén hátulról nekiütközött egy kamionnak - írták.
A szerb rendszámú személygépkocsiban az embercsempész mellett öt, magát afgán állampolgárnak valló ember utazott, aki sem személyazonosságát, sem az országban való jogszerű tartózkodását nem tudta igazolni.
A sofőr ellen embercsempészés bűntettének gyanúja miatt eljárást indítanak, az intézkedések még tartanak - jelezték.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.

