Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2019. Március 09. 15:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Átadták az Év szállodája 2018 elismeréseket

Átadták az Év szállodája 2018 elismeréseket

Átadták az Év szállodája 2018 elismeréseket pénteken Budapesten.

A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége által - a Magyar Turisztikai Ügynökség szakmai támogatásával - tavaly ötödször kiírt pályázaton ötcsillagos kategóriában az Aria Hotel Budapest győzött.

A négycsillagosok számára meghirdetett három kategóriában a fővárosi Bo33 Hotel Family & Suites és a Hotel Moments Budapest, vidéken pedig a Kolping Hotel Spa & Family Resort nyerte el a címet. A háromcsillagos szállodák közül a Casati Budapest Hotel lett a legjobb - tájékoztatta a szállodaszövetség az MTI-t.

A pályázatra 21 öt-, négy- és háromcsillagos szálloda jelentkezett. A zsűri pontozta egyebek között a magas üzemelési színvonalat, a piaci részesedést és növekedést, a vendégek elégedettségét, a minőséget, a személyzet oktatását és elégedettségét, valamint a társadalmi felelősségvállalást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere

Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik

2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld

OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament

Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.

2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak

Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.