Hírek
2018. Március 30. 18:33, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Árokba hajtott egy kamion a 42-es főúton, meghalt a sofőr

Egy kamion árokba hajtott Földes és Berettyóújfalu között a 42-es főúton péntek délután, a balesetben a sofőr a helyszínen életét vesztette - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére félpályás útlezárás van érvényben. A helyszínen rendőrök irányítják a forgalmat.
Korábban Dobó Dénes, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a kamion a főút 35-ös kilométerénél hajtott az út menti árokba, majd egy fának ütközött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta
2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy korszak véget ért
Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik
2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.
2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld
OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni
A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat