Hírek
2013. Július 31. 08:26, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
A forint árfolyama minimálisan mozdult el kora reggel

Alig mozdult, csupán néhány fillérrel változott a forint árfolyama a főbb devizákhoz képest szerda kora reggelre a kedd esti jegyzésekkel összevetve a bankközi piacon.
Szerda reggel fél hétkor egy euró 299,16 forintot ért a kedd esti 299,35 forint után, a svájci frankot 242,76 forinton jegyezték, kedd este hétkor 242,74 forinton állt. A dollár 225,63 forint, a japán jen 2,3025 forint volt szerda reggel az előző esti 225,82 és 2,3019 forintot követően.
Egy euró 1,3258 dollárt ért szerda reggel a kedd esti 1,3252 dollár után.
Délelőtt a devizák árfolyamát, és ezen belül a forintét is több európai makrogazdasági adat befolyásolhatja, majd este elmozdulást okozhat az amerikai jegybank szerepét betöltő Fed kamatdöntését követő közlemény, amely talán tartalmaz utalást arra, hogy a Fed készül-e megváltoztatni mennyiségi enyhítő programját.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja
Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld
Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat
Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet
2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld
Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány
Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta