Városlista
2026. január 8, csütörtök - Gyöngyvér

Hírek

2018. Szeptember 22. 14:48, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay

A Dunába esett egy férfi, kimentették

A Dunába esett egy férfi, kimentették

A Dunába esett egy férfi szombaton a fővárosban az Erzsébet hídról a fővárosban, rendőrök kimentették.

A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint a 39 éves budapesti férfi hajnalban esett a folyóba.

A Duna gyors sodrása és a férfi zavart állapota megnehezítette a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőreinek a mentést, ezért a járőrhajóból az egyik rendőr a vízbe ugrott, majd a partra úszott vele.

A férfit a mentők kórházba vitték.

Címkék: duna

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld

Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés

2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában

Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon

Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.