Hírek
2016. Szeptember 22. 22:13, csütörtök | Helyi
56-OS SZELFI PÁLYÁZAT FIATALOKNAK

Minden ’56-os szelfit készítő egri fiatalt díjazunk! :)
Az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulója alkalmából Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata szelfi akciót szervez fiataloknak. Az értékes nyereményekért nem kell mást tenned, csak ha elutazol Egerből, észrevenni, megkeresni az 1956-os emlékműveket, és egy szelfit készíteni előtte. Az elkészült fotót - elérhetőségeiddel együtt - küldd el e-mailben az ifjúsági referensnek a toth.peter@ph.eger.hu címre, és már várhatod is az ajándékodat.
Minden ’56-os szelfit készítő egri fiatalt díjazunk! :)
A legötletesebb szelfik közül sorsolással kiválasztva további három beküldő plusz értékes nyereményt kap!
A beküldési határidő: 2016. november 6.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában
Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.
2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport
Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon
Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül
2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód
Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása
Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.